(webinar) Skuteczna informacja zwrotna dla Studenta w pracy z grupą i jednostką

Współcześni Studenci, którzy często podejmują studia z myślą o swoich planach zawodowych oczekują od Nauczycieli Akademickich bieżącej i konstruktywnej informacji zwrotnej o swoich działaniach. Może ona być bowiem przydatna nie tylko przy kolejnych etapach pisania pracy licencjackiej czy magisterskiej, projektu czy innych zadaniach, ale przede wszystkim podczas wykonywania różnych zadań zawodowych. Jak zatem przekazywać pozytywną i negatywną opinię w rozmowie indywidualnej, a jak na forum grupy? O jakich zasadach należy zawsze pamiętać? Co zawrzeć w komunikacie? Jakie rodzaje informacji zwrotnej są możliwe do wyboru? Jakich materiałów dodatkowych warto użyć? Jak budować komunikat do osób, które są podatne na motywację negatywną, a jak do osób, które preferują motywację pozytywną? W czasie warsztatu poszukamy odpowiedzi na te i inne pytania oraz zdiagnozujemy własne umiejętności w zakresie dostarczania informacji zwrotnej.

Szkolenie organizowane przez Zespół Doskonałości Dydaktycznej z Centrum Rekrutacji i Doskonałości Dydaktycznej

Forma szkolenia

online - MS Teams