Nieoczywista rzeczywistość - warsztaty dla dzieci i ich rodziców

Miejsce wydarzenia: Franciszkańska 1/5, Pałac Biedermanna
Czas: 24 lipca 2024 (środa) 17:00 - 18:00

🍀 Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat oraz ich rodziców/opiekunów do udziału w bezpłatnych warsztatach rozwijających wyobraźnię, pt. „Nieoczywista rzeczywistość”.

🥰 Głównymi celami spotkania będą: rozwój kreatywności i wyobraźni, trening uważności oraz ćwiczenie umiejętności współpracy z wykorzystaniem otaczającej nas przyrody.

🍀Warsztaty poprowadzi Marta Szymczyk (Nieszablonowa pedagożka), nauczycielka etyki, aktywistka edukacyjna.
🍀 Zajęcia zostały przygotowane na podstawie publikacji Wiesława i Barbary Karolaków: „Od realności do wyobraźni. Ćwiczenia i warsztaty z uważności dla dzieci, młodzieży i dorosłych”.
🍀 Po warsztatach przewidziano czas na zabawę dla dzieci, a dorośli będą mogli (już indywidulanie) zadawać prowadzącej pytania związane z tematyką warsztatu.

😎 Uwaga! Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy!

🍀 Decyduje kolejność zgłoszeń – prosimy o informację w przypadku rezygnacji z udziału.
👉 Czas trwania: 60 min.
👉 Miejsce warsztatów: Park na terenie Pałacu Alfreda Biedermanna w Łodzi.
👉 Zbiórka: Pałac Alfreda Biedermanna w Łodzi, ul. Franciszkańska 1/5, godz. 16:45.
👉 Parking: Na terenie Pałacu Alfreda Biedermanna.

Miejsce wydarzenia: Franciszkańska 1/5, Pałac Biedermanna

Data i godziny wydarzenia: 24 lipca 2024 (środa) 17:00 - 18:00