Delegacja ukraińskich oficjeli w Polsce

Miejsce wydarzenia: Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź
Czas: 03 lipca 2024 (środa) 11:15 - 12:45

Europejskie Centrum Badań Ustrojowych Uniwersytetu Łódzkiego we współpracy z Fundacją dla Nauki, Center for Public Diplomacy, Research Service of the Verkhovna Rada of Ukraine, Kancelarią Senatu RP i wsparciem U.S. Department of State ma przyjemność zorganizować przyjazd delegacji ukraińskich oficjeli do Polski. Spotkanie odbędzie się w środę 3 lipca 2024 r. w godz. 11:15-12:45, w sali rady Wydziału Prawa i Administracji UŁ.

Zaproszeni goście pełnią ważne funkcje publiczne w swojej ojczyźnie i odbędą tu szereg spotkań i szkoleń w celu poszerzenia swojej wiedzy i kompetencji w kontekście wyzwania jakim jest integracja europejska. Zawitają również na nasz wydział.

W czasie spotkania odbędzie się wykład dr Anny Chmielarz-Grochal „Wpływ orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka i Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej na działalność orzeczniczą sądów administracyjnych - w aspekcie gwarancji prawa do sądu”.

Miejsce wydarzenia: Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź

Data i godziny wydarzenia: 03 lipca 2024 (środa) 11:15 - 12:45