Webinar 2024 Journal Citation Reports™ – nowe wydanie z danymi z 2023 roku

Miejsce wydarzenia: Online
Czas: 17 lipca 2024 (środa) 11:00 - 14:00

Zapoznaj się z tegorocznymi aktualizacjami Journal Citation Reports (JCR)™ – otwarte szkolenie odbędzie się 17 lipca 2024 r. o godzinie 11:00

Począwszy od tegorocznej edycji JCR będą zawierać ujednolicone rankingi we wszystkich kategoriach tematycznych, co pomoże uprościć ocenę wyników czasopism oraz zwiększyć przejrzystość i włączenie.

Podczas tego webinarium dowiesz się, jak wykorzystać rozszerzone profile czasopism w analizie i w podejmowaniu decyzji opartych o rzetelne dane, niezależnie od tego, czy przesyłasz swój pierwszy manuskrypt, czy zarządzasz zbiorami bibliotecznymi. Dowiedz się o szerokiej gamie wskaźników na poziomie czasopisma.

Poznaj integrację JCR z innymi produktami Clarivate, w tym z Web of Science, i dowiedz się więcej o integracji wskaźników czasopism w swoich systemach za pośrednictwem interfejsu Journals API.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Szkolenie poprowadzi dr Klementyna Karlińska-Batres