Wybrane problemy współczesnej penitencjarystyki w świetle nowelizacji ustawy K.K., K.K.W. i Ustawy o Służbie Więziennej z 2022 r.

Miejsce konferencji: Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź
Czas: 14 czerwca 2024 (piątek) 10:00 - 14:00

W dniu 14 czerwca 2024 r. odbędzie się konferencja naukowa poświęcona problemom współczesnej penitencjarystyki, której organizatorami są Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Łodzi oraz Katedra Prawa Karnego Wykonawczego Wydziału Prawa i Admiracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Celem konferencji jest wypracowanie racjonalnego i nowoczesnego modelu wykonywania kary pozbawienia wolności po zmianach Kodeksu karnego i Kodeksu karnego wykonawczego oraz Ustawy o Służbie Więziennej z 2022 r.
Rejestracja uczestników konferencji: 9:15-10:00 w holu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Komitet Naukowy Konferencji:

Organizatorzy:

• Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Łodzi
  • Katedra Prawa Karnego Wykonawczego Wydziału Prawa i Admiracji Uniwersytetu Łódzkiego

Współorganizatorzy:

• Studenckie Naukowe Koło Penitencjarne