Nowe książkomaty na Uniwersytecie Łódzkim

Dzięki wsparciu Biblioteki UŁ na Uniwersytecie Łódzkim pojawiły się kolejne urządzenia samoobsługowe, które umożliwiają wypożyczanie i oddawanie książek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Książkomaty dostępne są na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ oraz Wydziale Filologicznym UŁ.

Usługa wypożyczeń i zwrotów przez książkomat dostępna jest dla studentów, doktorantów i pracowników #UniLodz. Aby skorzystać z książkomatu, należy posiadać:

• ważną elektroniczną kartę biblioteczną,
  • legitymację studencką
  • lub m-Legitymację

oraz aktywowane konto biblioteczne.

Inwestycję zrealizowano w ramach projektu pn. „STUDENTS’ POWER – kompleksowy program rozwoju uczelni” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój; realizowany przez Uniwersytet Łódzki w ramach Narodowego Centrum Badań i Rozwoju nr POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ3/18, na podstawie umowy nr POWR.03.05.00-00-Z302/18-00 z dnia 27.12.2018 r.