Prof. Frances Negron-Muntaner o kryzysie na Columbia University

Miejsce wydarzenia: Narutowicza 59a, 90-131 Łódź
Czas: 15 maja 2024 (środa) 13:00 - 15:00

Katedra Studiów Kulturowych (Wydział Filologiczny UŁ) oraz Katedra Amerykanistyki i Mass Mediów (Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ) serdecznie zapraszają na spotkanie pt. "Don't Eat the Children!: Columbia University and the End of US Liberal Education (which could be a new beginning)" z prof. Frances Negron-Muntaner z Columbia University poświęcone antyizraelskim protestom na tej uczelni.

Podczas spotkania prof. Negrón-Muntaner krytycznie odniesie się do binarnej narracji, że „kryzys” na Columbii dotyczy przede wszystkim antysemicko i propalestyńsko nastawionych protestujących, atakujących żydowskich studentów.

Spotkanie odbędzie się w środę 15 maja br. o godz. 13.00 w sali 112 budynku Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych przy ul. Narutowicza 59A w Łodzi.

Materiał: Wydział Studiów Miedzynarodowych i Politologicznych UŁ
Redakcja: Centrum Komunikaci i PR UŁ