Przemysław Skoczkowski

Manager Innovation Coach Ericsson Sp. z o.o.

Ukończył ekonomię na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego w 1997 roku.

W trakcie studiów rozpoczął pracę w łódzkiej spółce Ericpol. Ericpol jest największą firmą IT w województwie łódzkim, posiada przedstawicielstwa w czterech krajach i zatrudnia ponad 2000 pracowników. Przemysław Skoczkowski wraz z rozwojem firmy zdobywał doświadczenie na stanowiskach technicznych i zarządczych. Obecnie jest odpowiedzialny za wdrażanie programu innowacyjności w organizacji skupiającej 650 osób rozwijających i utrzymującym oprogramowanie jednego z największych dostawców infrastruktury telekomunikacyjnej na świecie, firmy Ericsson.

Posiada bogate doświadczenie zawodowe z zakresu metodologii testu oprogramowania, prowadzenia projektów oraz zarządzania zespołami ludzkimi zdobyte w Kanadzie, Szwecji, Niemczech, Norwegii, Włoszech oraz Polsce.