Konrad Pokutycki

Prezes Zarządu BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

W BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. pracuje od stycznia 2000 roku; pełnił początkowo funkcję członka zarządu i dyrektora finansowego, natomiast w 2008 objął stanowisko Prezesa Zarządu. Z wykształcenia jest ekonomistą, absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego. Po ukończeniu studiów przez kilka lat wykładał w Katedrze Rachunkowości Uniwersytetu Łódzkiego, w szkołach biznesu oraz w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

Współautor polsko-niemiecko-angielskiego słownika rachunkowości i bankowości. Konsultant w zakresie zarządzania finansami, doradztwa podatkowego, systemów informacyjnych w firmach konsultingowych. W latach 1993-2000 był członkiem zarządu i dyrektorem finansowym w firmie Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska, równocześnie sprawując nadzór nad rynkami zagranicznymi Europy Środkowo-Wschodniej. W roku 2003 uzyskał tytuł biegłego rewidenta.

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Zelmer SA, wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej ElektroEko Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA.

Mąż i ojciec dwóch córek. Zainteresowania: psychologia w biznesie i tenis.