XVII edycja Konkursu Marszałka Województwa Łódzkiego

za najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie oraz prace magisterskie i dyplomowe tematycznie związane z województwem łódzkim

Rozprawy i prace wraz z wnioskiem, zaakceptowanym przez Dziekana Wydziału,należy składać w terminie do 25 kwietnia 2016 r. w nowej siedzibieRektoratu przy ul. Narutowicza 68. Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego WojewództwaŁódzkiego informuje o XVII edycji Konkursu o nagrody Marszałka WojewództwaŁódzkiego za najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie oraz pracemagisterskie i dyplomowe tematycznie związane z województwem łódzkim.W tegorocznym konkursie uczelnie wyższe mogą zgłaszać prace obronione w2015 roku, dotychczas nienagradzane w formie nagrody pieniężnej w innychkonkursach.Nagrody przyznawane będą za rozprawy i prace w następujących obszarach:1)nauk humanistycznych i społecznych;2)nauk przyrodniczych i ścisłych;3)nauk technicznych;4)nauk o zdrowiu i medycznych;5)sztuki.Nagrody przyznawane są za rozprawy i prace tematycznie związane zwojewództwem łódzkim, promujące region bądź też wykazujące użyteczność dlarozwoju społecznego, gospodarczego lub kulturalnego regionu.Rozprawy i prace wraz z wnioskiem, zaakceptowanym przez Dziekana Wydziału,należy składać w terminie do 25 kwietnia 2016 r. w nowej siedzibieRektoratu przy ul. Narutowicza 68 odpowiednio:- w Biurze Nauki UŁ, pok.216(II piętro) - rozprawy habilitacyjne idoktorskie;- w Centrum Obsługi Studenta - Rekrutacja i tok studiów -pok.011(poziom-1) - prace magisterskie i dyplomowe.Do wniosku należy dołączyć:- egzemplarz pracy (oryginał),- recenzje zgłoszonej do konkursu rozprawy habilitacyjnej, doktorskiej,pracy magisterskiej lub dyplomowej (oryginał lub kserokopie potwierdzoneza zgodność z oryginałem).Regulamin konkursu oraz wzór wniosku (wnioseknależy wypełnić komputerowo i wszystkie niezbędne podpisy złożyćodręcznie) można pobrać poniżej.

Wniosek 2016