Dzień Studenta Wydziału Zarządzania

Organizacje Studenckie Wydziału Zarządzania zapraszają wszystkich studentów i sympatyków Wydziału Zarządzania do wzięcia udziału w Dniu Studenta, który odbędzie się 1 czerwca (środa) w godz. 11:15-15:15 na Wydziale Zarządzania (ul. Matejki 22/26).

W planach przewidziano m.in.: darmowe smakołyki z grilla i watę cukrową, konkursy sprawnościowe na przygotowanych wcześniej urządzeniach, świetną muzykę i dobry nastrój.

Warto również wziąć udział w specjalnie przygotowanej na tę okazję "Escape Game" - wydziałowej grze opartej na poszukiwaniu na Wydziale Zarządzania zaginionego kuriera. Gra ma na celu pokazać nieznane miejsca wydziału oraz pobudzić kreatywność studentów. Prowadzona będzie na czas oraz punktowana.

Aby wziąć udział w "Escape Game" wystarczy zebrać 2-4 osobową grupę i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:http://goo.gl/forms/q7XrbCZUISyf4lIh1

Przy starcie uczestnicy otrzymują "zestaw startowy" i wskazówkę, każda grupa rozpoczyna grę w innym czasie. Aby odnaleźć zaginionego kuriera należy przejść całą grę tak, aby odgadnąć i odszyfrować kolejne jej odcinki w poszczególnych punktach.

Serdecznie zapraszamy!