Dwudziesty Wykład Rektorski

Czas: 22 października 2015 r. (czwartek) o godz. 11.00

Miejsce: Aula Niebieska Wydziału Prawa i Administracji UŁ

22 października 2015 r. (czwartek) o godz. 11.00 w Auli Niebieskiej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się Dwudziesty Wykład Rektorski pt. "From Values to Probabilities". Wykład wygłosi Profesor Wlodek Rabinowicz. Serdecznie Państwa zapraszamy!

Profesor Wlodek Rabinowicz - światowej klasy filozof specjalizujący się w etyce, teorii wartości i teorii decyzji. Studiował w Warszawie i Uppsali. Profesor Uniwersytetu w Lund i London School of Economics and Political Sciences. Członek Collegium of Advanced Studies w Uppsali. Redaktor czasopism: "Theoria" i "Philosophy and Phenomenogical Research." Były prezydent European Society for Analytical Philosophy. Członek licznych stowarzyszeń naukowych, m.in. Institut International de Philosophie, Szwedzkiej Królewskiej Akademii Nauk i Academia Europea.