Ankieta nt. GenAI – kwestionariusz dla pracowników badawczych, dydaktycznych i badawczo-dydaktycznych UŁ

Obserwując dynamiczny rozwój narzędzi generatywnej sztucznej inteligencji (GenAI) mających coraz większy wpływ również na sektor uczelni wyższych, Zespół ds. generatywnej AI w UŁ prowadzi badanie, którego celem jest diagnoza poziomu umiejętności i kompetencji pracowników badawczych, dydaktycznych i badawczo-dydaktycznych UŁ w zakresie wykorzystania narzędzi GenAI, dominujących postaw wobec możliwości implementacji tej technologii w naszej uczelni, jak również oczekiwań wobec władz UŁ w tym zakresie.

Compliance concept with blurred city abstract lights background

Badanie jest poufne, a zebrane informacje posłużą wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień statystycznych. Czas niezbędny na udzielenie odpowiedzi szacujemy na około 7 minut. Formularz będzie aktywny do 5 marca.

Link do kwestionariusza

W kolejnym etapie prac, Zespół ds. generatywnej AI w UŁ udostępni kwestionariusze badawcze dla studentów, doktorantów oraz pracowników administracyjnych.

Zespół ds. generatywnej AI w UŁ